REKORD, UNION folie 7"

Kód: 4-BRFOL
127 Kč
Skladem

Hnědouhelné německé brikety Rekord pocházejí z oblasti lužického revíru a na české trhu se staly zárukou kvality. Brikety Rekord fólie 10 kg najdou své uplatnění v celé řadě topenišť – od moderních krbů po vysoce výkonné kotle. Lužické brikety REKORD se lisují ze sušeného hnědého uhlí, do kterého se nepřidávají žádná pojiva. Konstantně vysoká kvalita tohoto zušlechtěného produktu je pod nepřetržitým dohledem laboratoře. S briketami REKORD ušetříte čas se skládáním paliva a oceníte především jejich jednoduché uskladnění, snadné objednání a dodávku až do domu. Balíčky jsou na paletě dále chráněny strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna. 

Detailní informace

Record
TOP Palivo
Certifikovaný prodjece

Detailní popis produktu

Hnědouhelné brikety REKORD z oblasti Lužice mají dlouholetou tradici. Brikety Rekord můžete použít v celé řadě topenišť.


Uhelné brikety jsou oblíbené nejen pro vysokou výhřevnost a dlouhotrvající žhnutí, ale i pro krásné plameny, které Vás potěší při dlouhých večerech u krbu. Na brikety REKORD se můžete vždy spolehnou – jejich kvalita je konstantní. Brikety uhelné se často díky dlouhotrvajícímu žhnutí srovnávají s kůrovou briketou neboli noční briketou. Hnědouhelné brikety se doporučují kombinovat s palivovým dřevem.

Balené brikety Vám přinášejí komfort a úsporu ve vytápění. Paleta vyžaduje minimální nárok na skladování a vždy si můžete koupit přesně tolik, kolik potřebujete a zároveň víte, jakou hmotnost skutečně dostanete. Brikety jsou baleny do vysoce kvalitních igelitových pytlů. Igelitový pytel zachovává správné vlastnosti paliva po celou dobu skladování. Pytle jsou na paletě dále chráněny strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna. Uhelné brikety Rekord balíme v našem moderním balícím centru a jsme tedy přímo výrobci balených briket obchodní značky OK Paliva. S nákupem u nás máte jistotu, že zboží dostáváte přímo z našeho výrobního skladu.

Při topení hnědouhelnými briketami hraje důležitou roli počáteční teplo. Proto je třeba používat vhodné podpalovače a dostatečné množství dřiví na zatápění. Na rovnoměrně rozžhaveném podloží se brikety zapalují nejlépe. Když chytnou, jsou pro ně typické vytrvalé, klidně mihotající plameny. Na rozdíl od štípaného dřeva se nemusí briketami REKORD tak často přikládat a díky vysokému obsahu energie vydrží žhnout i přes noc.

Můžete se spolehnout, že uvnitř se vždy nachází zboží vynikající kvality. A to si můžete ověřit sami!

Pro více informací. Příručka topení

       

 

Skladování Palivo uložené v pytli chraňte před teplem a mrazem a skladujte nejlépe ve stabilní teplotě.
Certifikát

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Uhelné brikety
Hmotnost: 10 kg
Hmotnost balení: 10 kg
Hmotnost palety netto: 700 kg
Rozměr palety: cca: Š 80 x D 120 x V 105 cm
Počet ks na paletě: 70 ks
Rozměr balení: 270 x 190 x 190 mm
Počet briket v balení: 18 ks
Rozměr brikety: délka cca 182 x výška cca 59 x tloušťka cca 45 mm
Průměrná výhřevnost: ≥ 19 MJ/kg
Průměrný obsah popela: 5 %
Průměrný obsah vody: 19 %
Průměrný obsah síry: 0,8 %