Obchod

Obchod" našeho webu je navržena tak, aby zákazníkům poskytla snadný a pohodlný způsob, jak nakupovat různé druhy balených paliv a topných systémů. Nabízíme široký výběr produktů, včetně dřevěných briket, pytlovaného uhlí, palivového dřeva a různých typů pelet. Zákazníci zde také najdou kotle na tuhá paliva a další topné systémy, které lze pohodlně objednat online a doručit přímo k nim domů.

S ohledem na objemnost a hmotnost balených paliv a topných systémů nabízíme možnost osobního odběru na našich pobočkách ve Zruči nad Sázavou nebo Vlašimi. Pro zákazníky, kteří by dali přednost doručení až domů, poskytujeme dopravu našimi vozidly. Doprava v okruhu 40 km od našich provozoven je součástí našich služeb, přičemž doprava mimo tento limitní okruh je kalkulována a účtována individuálně.

 

V sekci "Obchod" se zákazníci mohou rovněž dozvědět o výhodách baleného uhlí, o různých typech uhlí a o tom, jaké uhlí je nejlepší volbou pro jejich konkrétní potřeby topení. Zákaznická podpora je k dispozici pro jakékoli dotazy a pomůže zákazníkům s výběrem správného produktu a s nákupním procesem.

3 položek celkem
img.obrazky.cz 5
225 Kč

Max. množství na paletě 40 ks Vysoce kvalitní uhelné brikety k topení v kamnech Dlouhá doba hoření a dlouho žhavé uhlíky Velké balení pro skladování a předzásobení se Vysoká...

Kód: 46
300 Kč
Kód: PAS
img.obrazky.cz 4
Ořech I.
Momentálně nedostupné
615 Kč

Ledvický Ořech 1 je dlouhodobě nejprodávanějším druhem uhlí. V českých domácnostech je oblíben pro příznivou cenu, vysokou výhřevnost a nízký podíl síry. Kvalitní třídění...

Kód: 43
logo
Record
TOP Palivo
Certifikovaný prodjece