Kontejnerová doprava

Hledáte spolehlivého partnera pro odvoz odpadu nebo přepravu materiálu v regionu Zruč nad Sázavou a Vlašimsku? Naše firma nabízí profesionální kontejnerovou dopravu přizpůsobenou vašim potřebám. S moderním vozovým parkem a širokou škálou kontejnerů jsme připraveni vyřešit vaše logistické výzvy s maximální efektivitou.

Naše služby:

- Lanové kontejnery: Naše vozidlo DAF CF s nástavbou pro lanové kontejnery a užitnou hmotností 9 tun je ideální pro přepravu různorodého nákladu. K dispozici máme 25 vysokých kontejnerů o objemu 9 m³ pro přepravu objemných materiálů.

- Kontejnery pro odvoz suti a hlíny: Nabízíme 12 nízkých kontejnerů speciálně navržených pro efektivní odvoz suti, hlíny a palet.

- Přeprava autovraků: Pro bezproblémovou přepravu autovraků využíváme speciálně upravenou plošinu, která zajistí bezpečný transport vašeho vozidla.

- Hákové kontejnery: Naše vozidlo MAN je vybaveno nástavbou pro hákové kontejnery, díky čemuž můžeme nabídnout dalších 8 nízkých kontejnerů pro různé přepravní potřeby.

Spolupracujeme s obcemi a firmami, kde máme stabilně umístěny naše velkoobjemové kontejnery. Pro občany umožňujeme snadné přistavení kontejnerů a následný odvoz jejich odpadu na skládku nebo do místa určení.

Proč si vybrat naši kontejnerovou dopravu?

- Flexibilita: Naše služby jsou navrženy tak, aby vyhověly individuálním potřebám našich zákazníků, ať už se jedná o jednorázové zakázky nebo pravidelnou spolupráci.

- Lokální znalost: Jako místní poskytovatel dobře známe oblast a dokážeme rychle a efektivně reagovat na vaše požadavky.

- Spolehlivost: Naše vozidla a kontejnery jsou pravidelně udržována a kontrolována, abychom zajistili bezproblémovou službu.

- Zkušenost: 20 let praxe v oblasti kontejnerové dopravy nám umožňuje poskytovat služby nejvyšší kvality.

 

Pokud potřebujete kontejnerovou dopravu v oblasti Zruč nad Sázavou a Vlašimsko, neváhejte se na nás obrátit. Jsme připraveni diskutovat vaše specifické potřeby a nabídnout vám řešení na míru.

Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si přistavení kontejneru!

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: