Pytlované REKORD "2"

Kód: 4-BR2P
240 Kč
Skladem

Hnědouhelné německé brikety Rekord pocházejí z oblasti lužického revíru a na české trhu se staly zárukou kvality. Brikety Rekord v pytlích 25 kg najdou své uplatnění v celé řadě topenišť – od moderních krbů po vysoce výkonné kotle. Lužické brikety REKORD se lisují ze sušeného hnědého uhlí, do kterého se nepřidávají žádná pojiva. Konstantně vysoká kvalita tohoto zušlechtěného produktu je pod nepřetržitým dohledem laboratoře. S tímto výrobkem ušetříte čas se skládáním paliva a oceníte především jeho jednoduché uskladnění, snadné objednání a dodávku až do domu. 

Detailní informace

Record
TOP Palivo
Certifikovaný prodjece

Detailní popis produktu

Hnědouhelné brikety REKORD z oblasti Lužice mají dlouholetou tradici. Brikety Rekord můžete použít v celé řadě topenišť.


Uhelné brikety jsou oblíbené nejen pro vysokou výhřevnost a dlouhotrvající žhnutí, ale i pro krásné plameny, které Vás potěší při dlouhých večerech u krbu. Na brikety REKORD se můžete vždy spolehnou – jejich kvalita je konstantní. Brikety uhelné se často díky dlouhotrvajícímu žhnutí srovnávají s kůrovou briketou neboli noční briketou. Hnědouhelné brikety se doporučují kombinovat s palivovým dřevem.

Balené brikety Vám přinášejí komfort a úsporu ve vytápění. Paleta vyžaduje minimální nárok na skladování a vždy si můžete koupit přesně tolik, kolik potřebujete a zároveň víte, jakou hmotnost skutečně dostanete. Brikety jsou baleny do vysoce kvalitních igelitových pytlů. Igelitový pytel zachovává správné vlastnosti paliva po celou dobu skladování. Pytle jsou na paletě dále chráněny strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna. Uhelné brikety Rekord balíme v našem moderním balícím centru a jsme tedy přímo výrobci balených briket obchodní značky OK Paliva. S nákupem u nás máte jistotu, že zboží dostáváte přímo z našeho výrobního skladu.

Při topení hnědouhelnými briketami hraje důležitou roli počáteční teplo. Proto je třeba používat vhodné podpalovače a dostatečné množství dřiví na zatápění. Na rovnoměrně rozžhaveném podloží se brikety zapalují nejlépe. Když chytnou, jsou pro ně typické vytrvalé, klidně mihotající plameny. Na rozdíl od štípaného dřeva se nemusí briketami REKORD tak často přikládat a díky vysokému obsahu energie vydrží žhnout i přes noc.

Můžete se spolehnout, že uvnitř se vždy nachází zboží vynikající kvality. A to si můžete ověřit sami!

Pro více informací. Příručka topení

       

 

Skladování Palivo uložené v pytli chraňte před teplem a mrazem a skladujte nejlépe ve stabilní teplotě.
Certifikát

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Uhelné brikety
Hmotnost: 25 kg
Hmotnost pytle: 25 kg (hmotnost v den balení s tolerancí ± 5%)
Hmotnost palety netto: 750 kg (hmotnost v den balení s tolerancí ± 5%)
Rozměr palety: cca: Š 120 x D 100 x V 130 cm
Počet ks na paletě: 30 ks
Rozměr pytle: 35 x 75 cm
Rozměr brikety: délka cca 52 x výška cca 61 x tloušťka cca 40 mm
Průměrná výhřevnost: 19 MJ/kg
Obsah popela: 4,5 %
Obsah vody: 19 %
Obsah síry: 0,6 %