Ořech I. Pytlovaný

Kód: 4-OR1P
224 Kč
Skladem

Bílinské pytlované uhlí Ořech 1  přímo od výrobce je určeno zejména pro klasické kotle na uhlí a kamna. Palivo zabalené do pytlů pochází výhradně z produkce Severočeských dolů as, úpravna Ledvice. Mezi jako hlavní parametry, které odlišují Bílinské uhlí od ostatních druhů hnědého uhlí, patří výhřevnost, nízký obsah síry, popela, bitumenů a ostatních škodlivin. Bílinské uhlí se vyznačuje také velmi dobrým spalováním. Produkt patří mezi výběrové produkty paliv. Kvalita baleného uhlí si jako výrobce a distributor pečlivě hlídáme, aby náš zákazník byl s kvalitou výrobku spokojen. 

Detailní informace

Record
TOP Palivo
Certifikovaný prodjece

Detailní popis produktu

Uhlí je baleno do vysoce kvalitních igelitových pytlů. Igelitový pytel zachovává správné vlastnosti paliva po celou dobu skladování. Pytle s uhlím jsou na paletě chráněny strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna. 

Balené uhlí  Vám přináší komfort a úsporu ve vytápění. Paleta vyžaduje minimální nárok na skladování a vždy si můžete koupit přesně tolik, kolik potřebujete a zároveň skutečně víte, jakou hmotnost dostanete. Cena uhlí je v porovnání s dalšími alternativními palivy stále jednou z nejnižších. Balené uhlí a jeho prodej se proto těší vysoké oblibě mezi zákazníky. 

Bílinské uhlí balíme v našem moderním balícím centru a jsme tedy přímo výrobci pytlovaného uhlí obchodní značky OK Paliva. S nákupem u nás máte jistotu, že zboží dostáváte přímo z našeho výrobního skladu.

 

Skladování Palivo uložené v pytli chraňte před teplem a mrazem a skladujte ve stabilní teplotě, aby se objevily úniky (kondenzaci) vody z vody v pytli.
Doplňující informace Palivo je v souladu s požadavky na kvalitu paliv podle vyhlášky MŽP ČR. C. 415/2012 Sb. 
Výrobní paliva Severočeské doly a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pytlované uhlí
Hmotnost: 25 kg
Hmotnost pytle: 25 kg (hmotnost v den balení s tolerancí ± 5 %)
Hmotnost palety netto: 750 kg (hmotnost v den balení s tolerancí ± 5 %)
Rozměr palety: cca: Š 80 x D 120 x V 150 cm
Počet ks na paletě: 30 ks
Rozměr pytle: 35 x 75 cm
Zrnitost paliva: 20-40 mm
Průměrná výhřevnost: 17,6 MJ/kg
Spalné teplo: 20,25 MJ/kg
Průměrný obsah popela: 9,7 %
Průměrný obsah vody: 29,5 %
Průměrný obsah síry: 0,7 %