Ořech II. Pytlovaný

Kód: 4-OR2P
224 Kč
Skladem

Bílinské pytlované uhlí Ořech 2 přímo od výrobce je určeno především pro automatické kotle na uhlí, ale může být vhodné i pro některé kotle s ručním přikládáním. Palivo zabalené do pytlů pochází výhradně z produkce Severočeských dolů a. s., úpravna Ledvice. Mezi rozhodující jakostní parametry, které odlišují Bílinské uhlí od ostatních druhů hnědého uhlí, patří výhřevnost, nízký obsah síry, popela, bitumenů a ostatních škodlivin. Bílinské uhlí se vyznačuje také velmi dobrým spalováním. Produkt patří mezi výběrové produkty paliv. Kvalitu baleného uhlí si jako výrobce a distributor balení pečlivě hlídáme, aby náš zákazník byl s kvalitou výrobku spokojen. 

Detailní informace

Record
TOP Palivo
Certifikovaný prodjece

Detailní popis produktu

Uhlí je baleno do vysoce kvalitních igelitových pytlů. Igelitový pytel zachovává správné vlastnosti paliva po celou dobu skladování. Pytle s uhlím jsou na paletě chráněny strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna. 

Balené uhlí Vám přináší komfort a úsporu ve vytápění. Paleta vyžaduje minimální nárok na skladování a vždy si můžete koupit přesně tolik, kolik potřebujete a zároveň víte, jakou hmotnost skutečně dostanete. Cena uhlí je v porovnání s dalšími alternativními palivy stále jednou z nejnižších. Balené uhlí a jeho prodej se proto těší vysoké oblibě mezi zákazníky. 

Topíte-li Ořechem 2 v automatickém kotli, je možné dosáhnout úspory nákladů až do výše 30 % v porovnání s kotlem na ruční přikládání. V topné sezóně Vám uhlí vydrží v zásobníku až 3-5 dní a mimo sezónu stačí přiložit cca jednou za 1-2 týdny. V neposlední řadě dosáhnete díky modernímu automatickému kotli a našemu balenému palivu téměř ekologického provozu s čistou oblohou nad Vaším domem.

Bílinské uhlí balíme v našem moderním balícím centru a jsme tedy přímo výrobci pytlovaného uhlí obchodní značky OK Paliva. S nákupem u nás máte jistotu, že zboží dostáváte přímo z našeho výrobního skladu.

 

 

Skladování Palivo uložené v pytli chraňte před teplem a mrazem a skladujte ve stabilní teplotě, aby se objevily úniky (kondenzaci) vody z vody v pytli.
Doplňující informace Palivo je v souladu s požadavky na kvalitu paliv podle vyhlášky MŽP ČR. C. 415/2012 Sb. 
Výrobní paliva Severočeské doly a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pytlované uhlí
Hmotnost: 25 kg
Hmotnost pytle: 25 kg (hmotnost v den balení s tolerancí ± 5 %)
Hmotnost palety netto: 975 kg (hmotnost v den balení s tolerancí ± 5%)
Rozměr palety: cca: Š 80 x D 120 x V 175 cm
Počet ks na paletě: 39 ks
Rozměr pytle: 35 x 75 cm
Zrnitost paliva: 10-25 mm
Průměrná výhřevnost: 18,4 MJ/kg
Spalné teplo: 20,19 MJ/kg
Průměrný obsah popela: 9,7 %
Průměrný obsah vody: 29,5 %
Průměrný obsah síry: 0,7 %