HARD DUB/BUK

Kód: 3-BRDHAR
115 Kč
Skladem

Dřevěné brikety RUF DUB/BUK jsou lisovány do tvaru hranolů o velikosti 155 x 106 x 64 mm. Tyto brikety jsou dodávány v baleních o hmotnosti 10 kg. Brikety RUF BUK pocházejí výhradně z české produkce a vyznačují se kvalitním slisováním a zaručují tak dlouhou dobu hoření a maximální spokojenost. Použitou surovinou k výrobě těchto dřevěných briket jsou 100 % čisté bukové piliny.  Brikety jsou na paletě chráněny strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna. 

Detailní informace

Record
TOP Palivo
Certifikovaný prodjece

Detailní popis produktu

Tyto brikety najdou své uplatnění ve všech typech kotlů s ručním přikládáním a uzavřených i otevřených krbech a kamnech. S tímto produktem získáváte jistotu, že kupujete kvalitní palivo, které zajistí optimální využití vašeho spalovacího zařízení. Většina dřevní hmoty, která je pro výrobu spotřebovávána pochází z lesů certifikovaných PEFC, tj. z lesů, kde se hospodaří trvale udržitelným způsobem. Je zde kladen důraz na zodpovědnost k životnímu prostředí. Doba hoření (žhnutí) může být až 5 hodin v závislosti na přívodu vzduchu a druhu topeniště. Mezi hlavní výhody dřevěných briket všeobecně patří, že jsou maximálně ohleduplné k životnímu prostředí a při vytápění se dosahuje většího komfortu než při vytápění samotným dřevem. Jsou skladné a snadno se s nimi manipuluje a podporují zdravé životní prostředí.

Kde a jak nejlépe brikety skladovat a co jim nejvíce škodí?

Briketám nedělá jednoznačně dobře přímý kontakt s vodou. Chlad a přirozená vzdušná vlhkost briketám nevadí. Nejlepší způsob uskladnění je v suchých prostorách, využít můžete např. sklep, kůlnu či zahradní domek. V suchém prostředí je jejich skladovatelnost prakticky neomezená. V případě, že nevystavíte brikety přímému kontaktu s vodou, nemusíte se obávat zvlhnutí briket. Brikety jsou baleny do recyklovatelné PE folie, která zaručuje briketám malou citlivost na vzdušnou vlhkost.

Skladování Palivo skladujte výhradně v suchu.
Certifikát Parametry bukových briket potvrzuje osvědčení č. 1060/05/2015 vydané zkušebnou TUV Nord czech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné brikety
Hmotnost: 10 kg
Hmotnost balení: 10 kg (s tolerancí ± 5%)
Hmotnost palety netto: 800 kg
Rozměr palety: cca: Š 100 x D 120 x V 150
Počet ks na paletě: 80 ks
Počet ks v balení: 10 ks
Rozměry brikety: 155 x 106 x 64 mm
Surovina: čisté bukové piliny
Průměrná výhřevnost: ≥ 18 MJ/kg
Obsah popela: 0,4 %
Obsah vody: ≤ 10%